Emailový mentoring

Než se rozhodnete upřednostnit emailový mentoring před konzultací, vězte, že vás emailový mentoring vyjde dráže. Proti tomu jeho nespornou výhodou je, že nikam nemusíte, v klidu si sesumírujete myšlenky, a mému vedení se budete věnovat, až na to budete mít prostor. O tom, že vše budete mít v textu a tedy pohodlně uchovatelné, ani nemluvě.

To vše je skvělé, jen je nutno si přiznat, že písemnou formou toho za stejný čas spolu probereme nesrovnatelně méně. Vaší odpověď musím přečíst, mnohdy ne jednou, častokrát se doptat na další podrobnosti a teprve pak se mohu pustit do sepsání pro vás vhodného řešení.

Jak probíhá emailový mentoring

PŘÍPRAVA VAŠÍ OTÁZKY

Dejte si na čas, sepište si vše, co potřebujete a věnujte se tomu klidně až následující den. Napadnou vás další body, lépe si utřídíte myšlenky a především lépe strukturujete váš dotaz. Čím přesněji a srozumitelněji popíšete svojí situaci, tím snadněji ji zpracuji a budu se potřebovat méně doptávat na podrobnosti. Snažte se nepřesáhnout 1 normostranu tj. 1800 znaků včetně mezer.

Myslete na to, že jak vše popíšete, bude vždy srozumitelné pro vás, ale tomu samému potřebuji porozumět i já. Neznám vaše emoce, životní situaci, ani jiné okolnosti, které berete jako samozřejmé. Proto jsem pro vás připravil vzor pro vyplnění ve Wordupoznámkovém bloku.

ZASLÁNÍ VAŠEHO DOTAZU

Pošlete mi váš dotaz pomocí formuláře, nebo přímo na můj email.

KDY DOSTANETE MOU ODPOVĚĎ

Budu se vám snažit odpovědět do 48 hodin. Zatímco konzultaci si naplánujeme na oběma vyhovující čas, email od vás mi přistane ve schránce bez předchozí domluvy a nebudete jediní. Standardně reaguji do 24 hodin, ale ne vždy to lze stihnout, abych se vaší zprávě mohl na plno a beze spěchu věnovat.

KDY BUDETE PLATIT

Platit budete po každé hodině, kterou se vám budu věnovat při emailovém mentoringu. Po zaplacení budeme v mentoringu pokračovat. Pokud bychom vše vyřešili rychleji, uhradíte konečnou částku. V případě zájmu si můžete emailový mentoring předplatit.

Cenu emailového mentoringu zjistíte zde.

Čemu se můžeme věnovat

Pokud jste ještě nenavštívili mou nabídku konzultací, níže uvádím jednotlivé oblasti, jimž se můžeme věnovat. Přímo v nich naleznete odkaz na formulář pro objednání na konzultaci nebo emailový mentoring.

Share This