Emailový mentoring

Nespornou výhodou emailového mentoringu je, že nikam nemusíte, v klidu si utřídíte myšlenky, a mému vedení se budete věnovat, až na to budete mít prostor. O tom, že vše budete mít v textu a tedy pohodlně uchovatelné, ani nemluvě.

Pečlivě si přečtu váš příběh, bude-li třeba, zeptám se vás na další podrobnosti, abych příběhu i vám lépe porozuměl a na závěr pro vás připravím podrobnou odpověď s vhodným řešením.

Cenu víte předem

Cena není stanovena podle času, který vám věnuji, ale platíte pevně danou částku za každou mou odpověď.

Jak probíhá emailový mentoring

PŘÍPRAVA VAŠÍ OTÁZKY

Dejte si čas, sepište si vše, co potřebujete a věnujte se tomu klidně až následující den. Napadnou vás další body, lépe si utřídíte myšlenky a především lépe strukturujete váš dotaz. Čím přesněji a srozumitelněji popíšete svojí situaci, tím snadněji ji zpracuji a budu se potřebovat méně doptávat na podrobnosti. Snažte se nepřesáhnout 1 normostranu tj. 1800 znaků včetně mezer.

Myslete na to, že jak vše popíšete, bude vždy srozumitelné pro vás, ale tomu samému potřebuji porozumět i já. Neznám vaše emoce, životní situaci, ani jiné okolnosti, které berete jako samozřejmé. Proto jsem pro vás připravil vzor pro vyplnění ve Wordupoznámkovém bloku.

ZASLÁNÍ VAŠEHO DOTAZU

Pošlete mi váš dotaz pomocí formuláře, nebo přímo na můj email.

KDY DOSTANETE MOU ODPOVĚĎ

Budu se vám snažit odpovědět do 48 hodin. Standardně reaguji do 24 hodin, ale ne vždy to lze stihnout, abych se vaší zprávě mohl plně a beze spěchu věnovat.

KDY BUDETE PLATIT

Platit budete po každé mé odpovědi, kterou vám finálně zašlu v rámci emailovém mentoringu. Po zaplacení budeme v mentoringu pokračovat. Pro vaší pohodlnost si můžete emailový mentoring předplatit.

Cenu emailového mentoringu zjistíte zde.

Čemu se můžeme věnovat

Pokud jste ještě nenavštívili mou nabídku konzultací, níže uvádím jednotlivé oblasti, jimž se můžeme věnovat. Přímo v nich naleznete odkaz na formulář pro objednání na konzultaci nebo emailový mentoring.

Share This