Přejete si více rozumět financím a mít se lépe?

Věděli jste, že vám v investování zaplatí za to, že něco slíbíte? Když nebudou splněné dohodnuté podmínky, slib nemusíte dodržet a peníze vám zůstanou. Když ho splnit budete muset, nakoupíte za nižší cenu.  

Dnes už může doslova a bez přehánění každý vlastnit firmy a nechávat si vyplácet podíl z jejich zisku. Lidé pak v takové firmě pracují i pro vás, aniž byste je museli řídit, vidět nebo je platit.

Co je pro vás v životě nejdůležitější? Nepochybuji o tom, že peníze budou zaujímat jednu z nejvýše posazených příček. Ujišťuji vás, že je to tak v naprostém pořádku. Bez peněz nemáte kde bydlet, co jíst, nemůžete se věnovat zájmům, jet na dovolenou, plnit si mnohá přání a ani druhým pomoci.

Proto je přirozené, že hledáte možnosti, jak se mít lépe. Což vás dovedlo až ke mně. Obraťte se na mě nejen, pokud se potýkáte s otázkami níže.

Nevyznáte se v bankovních produktech?

Porouchaný spotřebič je pro vás obtížně řešitelný problém?

Zabezpečení na důchod vnímáte jako palčivé téma?

Máte našetřeno a úspory vám požírá inflace?

Nemůžete si dopřát, co chcete, nebo ani to, co potřebujete?

Jste častým terčem podvodníků a máte strach, že jim naletíte?

Možná, že po pouhém přečtení mé knihy i článků uvedených níže vám některé z otázek přestanou způsobovat vrásky. S každou odbouranou starostí se život stává příjemnějším. Jestli se toužíte dozvědět více, nebo si upřesnit nově nabyté informace, objednejte se ke mně na konzultaci.

Nenabízím vám žádné čarovné řešení. Finanční vzdělání je dovednost jako každá jiná a dovednost musíte nejprve získat. Naučit se ji. Trenér v posilovně vám ukáže, jak správně provádět cvik a na vás pak je, jak sami k sobě budete zodpovědní. Jestli ten cvik budete skutečně provádět, abyste jednoho dne zesílili a měli ze sebe lepší pocit. Finanční vzdělání a mé konzultace jsou úžasným nástrojem pro váš lepší život, jen to není o tom pobavit se a hned zítra vše bude podle vašich představ. Své představy můžete naplnit, jen ne zítra a určitě ne bez zapojení snahy a vytrvalosti.

Jak zhodnotit investované peníze o 80% do 2 let?

Jak zhodnotit investované peníze o 80% do 2 let?

Podělím se s vámi o neveřejnou investiční strategii, na které mám otevřený zisk přes 80% za necelé 2 roky. Odhalím vám, jak některé věci v investování dělám, proč je dělám a kolik to může…

Naučím vás lépe hospodařit

Možná i vy věříte, že jste finančně vzdělaní. Jenže finanční vzdělání alespoň za mě na školách nebylo, takže se ho nebylo jak naučit. Není to vůbec žádná ostuda. Měl jsem to štěstí, že mě obor financí bavil a zajímal se o něj ve svém volném čase.

Jestliže ve vašem měsíčním rozpočtu výdaje zaujímají dominantní místo, pojďme to změnit, aby se misky vah zhouply ve prospěch vašeho příjmu. Pokud pro vás obrázek níže neplatí, co kdybyste se měli ještě lépe? Tak co vy na to? Mrkněte na ukázku témat hned u šipek.

Kontrola výdajů

Finanční rezerva a její využití

Navýšení měsíčního příjmu

Výhodné využití bankovních produktů

Řešení kritických situací

Zabezpečení peněz proti podvodníkům

Kontrola výdajů

Finanční rezerva a její využití

Navýšení měsíčního příjmu

Výhodné využití bankovních produktů

Řešení kritických situací

Zabezpečení peněz proti podvodníkům

To by bylo ve stručnosti, čemu se spolu při konzultaci můžeme věnovat. Jsem tu pro vás, řekněte si, co potřebujete, i když se to nebude týkat témat výše. Klidně se mě zeptejte i na to nejzákladnější, nikdo učený z nebe nespadl. Ať vaše příjmy zastíní výdaje.

Naučím vás investovat

Předám vám jednoduše a srozumitelně ziskové investiční strategie, které sám používám řadu let. Všechny mi vydělávají a vy tyto cenné zkušenosti můžete získat také. Nejlepší na tom je, že si investování můžete trénovat i na nečisto bez rizika ztráty peněz. A až se budete cítit sebejistě, nebo si našetříte základní kapitál, začnete investovat doopravdy.

Než vám odhalím, jak se vypořádat s inflací, jak se můžete zajistit na důchod a jak si vytvořit pasivní příjem, prozradím vám, že na některé investiční strategie nepotřebujete být bohatí. Čemu se můžeme věnovat?

Založení a obsluha investičního účtu včetně zahraničních

Omezení rizik pro zvýšení zisku

Základní i pokročilé investiční strategie

Jak investování funguje

Získání investiční výhody

Procvičování investování bez rizika ztráty peněz

Založení a obsluha investičního účtu včetně zahraničních

Omezení rizik pro zvýšení zisku

Základní i pokročilé investiční strategie

Jak investování funguje

Získání investiční výhody

Procvičování investování bez rizika ztráty peněz

Na úvod jsem vypíchl několik bodů, kterým se můžeme společně věnovat. Samozřejmě k probrání je toho mnohem více a pokud máte i své vlastní otázky, sem s nimi. Využijte člověka s dlouholetou praxí a naučte se, o co se zkušení investoři veřejně nechtějí dělit. Nechte své úspory vydělávat.

Aby nedošlo k nedorozumění, nadávám investiční doporučení, učím investovat.

Share This